BİLGİ AL
0
KARGO, İADE VE GARANTİ
Netkuyumcu.com Sitemiz üzerinden Aldığınız Tüm ürünler Aynı Gün kargolanmaktadır. (Pazar Hariç)

Ürünleriniz Anlaşmalı kargo şirketiyle Ücretsiz ve Sigortalı olarak en güvenli şekilde elinize ulaştırılır.

Netkuyumcu.com sitemiz üzerinden alınan tüm ürünler her türlü üretim ve imalat hatalarına karşı Netkuyumcu.com Garantisi altındadır.
Siparişiniz size gönderilmeden önce uzman ekiplerce defalarca kontrol edilir herhangi bir hata olmadığına emin olunduktan sonra kargolanır. 
Buna rağmen siz herhangi bir üretim ve imalat hatası olduğunu düşünüyorsanız veya ürünü beğenmediyseniz 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz...

www.Netkuyumcu.com sitemiz üzerinden, yapılan satın alma işlemlerinde müşterilerimiz, mesafeli satış sözleşmesi çerçevesinde, 14 gün içerisinde cayma hakkına sahip bulunmaktadır.

 İade edilmek istenen ürünü, mesafeli satış sözleşmesi çerçevesinde, yer alan şartlara uygun olması şartı bulunmaktadır.

    İade edilmesi düşünülen  faturası, ürünün kendisi,  ambalajı, varsa sertifikasıyla birlikte gelmesi gerekir. İade edilmesi düşünülen ürün, hiçbir kullanıcı  hasarı olmadan  ve hiçbir şekilde kullanılmamış olmalıdır. Ürünün herhangi  bir yerinde çizik, hasar  veya fiziksel değişikliğe uğramamış olması gerekir ki, iade işlemi ilk kısmı tamamlanmış olsun. Sonrasında ürün, yetkili uzman ekip  tarafından incelenip, iade için işlemler başlayabilsin.

     Değerli müşterimiz kendi isteği ile ürün için özel sipariş vermiş ise veya ürün üzerinde özel talepleri olmuş ise ve kişiye özel ürün yapıldığında müşterimizin üründen cayma hakkı bulunmaz.

     Ürünün iadesi Netkuyumcu.com'a ulaştığında,  ürün bedeli nakit / havale / eft  de müşterimizin ilgili banka bilgilerine,  kredi kartı kullanılan işlemlerde de ilgili kredi kartına  iade işlemi yapılır.

      Satın alınan ürünün değişiminde ise, 6502 Tüketicinin korunması hakkındaki yasaya göre,  ilgili fatura tarihinde itibaren ilk 14 gün içinde kullanılmadığı yetkili uzman ekip tarafından onaylandıktan sonra, aynı ürün segmentinden, istediği başka bir ürün ile değiştirme hakkı bulunmaktadır.Satın aldığınız ürün pırlanta ise pırlanda bölümünden, altın ise altın bölümünden başka bir ürün değiştirilebilir.


      Netkuyumcu.com'dan talep edilen işlem ile ilgili onay almadan, müşterimizin yapacağı iade işlemi talebi yapılamaz ve gönderim işlemi olduğunda teslim alınma yapılmayacaktır.

Tüketici'nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, Tüketici'nin sipariş sırasında seçeceği parmak ölçüsüne göre ayarlanacağı için tüm yüzükler, Tüketici'nin istekleri doğrultusunda üzerine ya da içine yazı yazılan ürünler, Tüketici'nin istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.
ÜCRETSİZ KARGO
TÜM SİPARİŞLERİNİZDE ÜCRETSİZ SİGORTALI GÖNDERİM
TESLİMAT SÜRESİ
SİPARİŞLERİNİZ AYNI GÜN KARGOLANIR
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
256BIT SSL SERTİFİKASI İLE KORUMALI
İADE VE DEĞİŞİM
ÜCRETSİZ İADE VE DEĞİŞİM İMKANI